Пятница, 10.05.2024, 07:24
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Февраль » 19 » Полювання на коропа з бортовою вудкою, Охота на карпа с бортовой удочкой
20:12
Полювання на коропа з бортовою вудкою, Охота на карпа с бортовой удочкой

Полювання на коропа з бортовою вудкою, Охота на карпа с бортовой удочкой

Полювання за осіннім коропом - це справжня пригода для рибалки. Короп дуже сильна риба і восени він чинить опір не менше, аніж влітку і так само завзято, даруючи рибалці масу задоволення і вражень.

 

Хоч ловля коропа і доставляє море емоцій, але зловити її на волі дуже складне заняття і вимагає великої майстерності і особливого підходу від рибалки з урахуванням, що у водоймі мешкає велика кількість і іншої риби.

Під час переходу літа до восені відбувається охолодження води і, звичайно ж, змінюється кормова база у риб. Зазвичай восени коропи починають мігрувати, щоб знайти собі корм і міграції ці бувають дуже непередбачуваними. Маленькими групами риба плаває по всій водоймі і в цих групах можуть зустрічатися дуже гідні особини.

Влітку період клювання у коропа досить короткий. На нього потрібно полювати або рано вранці або пізно ввечері і навіть вночі. В осінній період великого коропа можна зловити і вдень, тільки потрібно вгадати з місцем і гарненько підгодувати місце.

Полювання на осіннього коропа ми вирішили провести в озері Палецкий. У цій водоймі повно різної риби, такої як щука, карась, окунь, плотва, лин і багато іншої, але інтерес тут представляє ловля великого коропа, за яким місцеві рибалки спеціального полювання не влаштовують. Ловили ми свою здобич бортовими вудками з човнів. Місця при цьому доводилося міняти досить часто, тому що, зловивши одного великого коропа, другого на цьому місці вже навряд чи вдасться зловити. Найчастіше ми таким не займаємося, один трофей цілком влаштовує, а якщо додому повертатися ще рано, то можна потішити себе іншою рибою.

Снасть

При ловлі коропа потрібно підбирати відповідну снасть. Риба ця сильна і дуже обережна, ловлять переважно на донні і поплавочние вудки, але моя мова піде про лов на бортову вудку.

За стандартом бортова вудка складається з пропускних кілець на вудлище, самого вудлища, котушки, основної жилки, бойлового оснащення та поплавка. Бойлова оснастка являє собою гачок з волоском, на який кріпиться бойл. Саме вудилище жорстке і завдовжки всього близько метра. Котушку краще поставити середнього класу інерційну, на якій на шпулі залишається запас волосіні приблизно 50 метрів. Пропускні кільця повинні бути зменшеного діаметру з високою міцністю. Досить буде наявність чотирьох кілець на вудлищі. Волосінь в такому разі не провисає, а при виведенні риби навантаження на вудлище розосереджена рівномірно.

В якості основної волосіні я застосовую плетінку діаметром 0,18 мм зеленого кольору. Повідка у мене немає. Оскільки короп сильна і обережна риба, то використання плетінки пояснюється тим, що вона міцніша мононитки в три рази при однакових діаметрах. Також плетінка менше пошкоджується і стирається, що дозволяє її використовувати в більш важких умовах і прослужить вона набагато довше.

На основній волосіні кріпимо два стопора: перший з них від гачка на відстані 10см, а другий на відстані 25см від першого стопора. Між стопорами розміщується вантаж - оливка.

На ловлю коропа ні в якому разі не застосовують яскравих кольорів поплавці. Він так само повинен бути невеликого розміру вантажопідйомністю до 3г. Огрузку снасті роблять зазвичай в бочці з водою за допомогою свинцевих дробинок. Якщо поплавець огружен правильно, то ви з легкістю зможете побачити дуже обережну покльовку коропа. Ця умова дуже важливе, якщо риба відчує хоч найменший опір, вона тут же залишить приманку.

В якості гачків беріть номери від 5 до сьомого вітчизняної нумерації. Вибір номера залежить від розмірів самої насадки. Колір гачка темний, з короткою цівкою і колечком. Перевірте, щоб гачок був пружним, міцним і не ламався. Можна провести декілька експериментів в будинку, щоб на риболовлі не виникло курйозів зі зривом видобутку через обламання гачків.

Категория: Карп | Просмотров: 771 | Добавил: ViKing | Теги: Охота на карпа с бортовой удочкой, Полювання на коропа з бортовою вудк, Ловля коропа | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Февраль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$