Четверг, 09.05.2024, 23:12
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Февраль » 19 » Ловля коропа з бортовою вудкою, Підгодовування і техніка лову, Ловля карпа с бортовой удочкой, Прикормки и техника ловли
20:25
Ловля коропа з бортовою вудкою, Підгодовування і техніка лову, Ловля карпа с бортовой удочкой, Прикормки и техника ловли

Ловля коропа з бортовою вудкою, Підгодовування і техніка лову, Ловля карпа с бортовой удочкой, Прикормки и техника ловли


Привада й підгодовування


Насправді коропи відносяться до окультуреної формі сазана, які були спеціально виведені, щоб їх можна було вирощувати в ставках, саме з цієї причини риба добре йде на підгодовування і пріваду. Цьому факту рибалки приділяють особливе значення при полюванні за великим коропом. Привада розкидається постійно на певних ділянках, щоб риба звикла приходити до цього місця.

Перед цим потрібно добре очистити дно обраного місця і засікти для себе орієнтири. Всі ці дії проводяться на водоймах, де рибалки бувають дуже рідко з глибиною від 4 метрів. Восени вода стає більш прозорою, тому й глибина повинна бути гарною.

Зараз розповім про підготовку самої привади з підгодівлею. До складу привади входять: манна мука, готові коропові склади, кукурудзяна і соєве борошно, висівки, сухе молоко, рубані черв'яки і багато ще чого. Також підсолоджувачі та ароматизатори. Зазвичай на один кілограм суміші вистачає п'ять крапель ароматизатора. Весь процентний склад підбирається приблизно, найголовніше в тому, щоб, коли буде додана вода, суміш добре комковалась. З суміші робляться грудки розміром з апельсин. Не забудьте підфарбувати пріваду з підгодовуванням буряковим соком.

Єдина відмінність прикормки від привади в тому, що в приваде не використовуються Бойли. Також один від одного вони відрізняються кількістю. Бойлов в підгодовування потрібно класти не багато і обов'язково свіжих.

Бойл і техніка лову

Приманка - Бойл, сьогодні набула великої популярності при ловлі риб, особливо масово застосовується вона при лові сазана і коропа. Насадка ця іноземного походження, але вже досить давно використовується російськими рибалками.

Вдала рибалка залежить від правильності кріплення бойла на гачку. Необхідно, щоб при здійсненні підсічки риба не виплюнула його. Дуже часто бойл кріплять за допомогою волоска, який кембриком притиснутий до цівки гачка. Довжина волоска залежить від діаметра бойла. Якщо бойл має діаметр 8 мм, то береться волосок 2 см. При діаметрі 18 мм використовується волосок 4 см і т.д. На коропа вибираються Бойл діаметрами 16 і 18 мм. Кріплять приманку за допомогою спеціальної голки. Голкою з волосом проколюється бойл. Потім голка від'єднується, а на кінчику волосини робиться стопорная петелька.

Для підготовки бойлів знадобиться однакову кількість кукурудзяного і манного борошна. Це сорок відсотків від усієї маси суміші. Потім додається 30 відсотків соєвого борошна. Додаємо 5 відсотків сухого молока і рибного борошна. До всієї суміші кладемо 25 відсотків помелених коропових гранул. Все це перемішуємо. Додаємо ложку липового меду, і десяток крапель соняшникової олії для одного кілограма суміші. Чайну ложку солі, кориці або кмину. Всі тверді інгредієнти можна перемолоти в кавомолці. Суміш перемішують, при цьому додають одно яйце на 100 грам суміші. З тіста катають кульки діаметром по 16 - 18 мм і кидають в киплячу воду. Після того як бойли спливуть, вони сушаться. Як тільки висохнуть, їх можна використовувати в якості насадки. Перед використанням потрібно підфарбувати Бойл буряковим соком. Для отримання оптимальної в'язкості суміші, в тісто додається пластифікатор. З цією метою можна використовувати крохмаль.

Особливої ​​техніки для лову на бортову вудку коропа у мене немає. Ставлю свій човен на якір у вже принадженім мною місці, Прикормлюємо і закидаю вудку з приманкою в центр привади. Потім просто чекаю клювання.

Коропове клювання буває різним. Зазвичай він впевнено топить поплавок, а буває що осторожничает. Чіпає приманку обережно, як би пробує її смак. Поплавок в такі моменти тільки трохи піднімається.

Як тільки відбувається підсікання, і риба натикається на жало гачка, короп прагне піти в глибину, щоб вудилище і волосінь витягнулися в одну лінію, і обірвалася снасть. Всі рибалки знають цю хитрість. Коли риба розуміє, що такий прийом не вдасться, вона починає плавати колами, щоб послабити натяг волосіні, робить різні ривки і кидки. Саме тому рибалка повинен бути завжди напоготові і контролювати ситуацію.

При ловлі коропа без подсачека не обійтися. Рукоятка його повинна бути 2 - 3 метри, щоб можна було взяти рибу далі від човна і менше лякати її цим. Ось так от я і ловлю коропа на бортову вудку.

Категория: Карп | Просмотров: 535 | Добавил: ViKing | Теги: Ловля карпа с бортовой удочкой, Підгодовування і техніка лову, Прикормки и техника ловли, Ловля коропа з бортовою вудкою | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Февраль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$