Понедельник, 13.05.2024, 12:20
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Февраль » 10 » Ловля хижака на повітряну кульку, Ловля хищника на воздушный шарик
06:49
Ловля хижака на повітряну кульку, Ловля хищника на воздушный шарик

Ловля хижака на повітряну кульку, Ловля хищника на воздушный шарик
Да да да ви нічого не плутаєте саме на повітряну кульку. Щука перебуває далеко від берега, ловля спінінгом заборонена. Що ж робити? За допомогою оснастки з повітряною кулькою приманка доставляється вітром буквально в пащу хижакові.

 

Як відомо кожному мисливцю за хижою рибою, ловля спінінгом щуки, судака і окуня - найефективніший спосіб.

На жаль, спочатку сезону відкритої води спінінг заборонен.Но є хороша альтернатива: облавливать з берега великі ділянки озера за межами досяжності закидів у пошуках щуки та інших хижих риб.
  На моєму рідному водоймі ми успішно практикуємо цей метод уже протягом ряду років, і деяких хижаків нам вдавалося засікати навіть на відстані в 300 м.

Принцип дуже простий: чекати з берега вітру, береш звичайну поплавкову вудку, а замість човна - повітряну кульку, готово!

Головна умова роботи снасті - плаваюча волосінь. Тому спочатку натирають волосінь звичайним жиром для волосіні. продаються в риболовецьких магазинах.
  Найпростіше це зробити, закинути перед початком риболовлі оснастку без приманки якомога дальше. Потім беремо шматочок поролону, рясно змазаним жиром, обертаю його навколо основної волосіні і засовую його в одне з пропускних кілець на вудлище.
  Тепер підмотую волосінь, вона покривається жиром і стає плаваючою. Шматочок поролону видаляю і на гачок насаджують підходящу мертву рибку. Мертву рибку слід завжди надягати за допомогою насадочной голки, щоб вона краще трималася на гачку.
  Коли все готово, роблю як можна більш дальній кидок по вітру. Уділіще із закритою душкою котушки відкладаю в сторону, надуваю повітряну кульку і зав'язую его.Одін карабін подвійного вертлюжка продовжую через сосок кульки і застібаю.
Потім кульку за допомогою іншого карабіна кріплю до основної волосіні у вершинки вудилища і опускаю його на воду при піднятому вгору вудилище.  Вітер що дме з берега понесе повітряну кульку уздовж основної жилки в напрямку поплавка.
  Коли кулька досягне поплавка, відкриваємо душку котушки, і кулька починає буксирувати пріманку. Підхоплена вітром повітряна кулька тягне за собою оснастку і змушує приманку грати на волнах. Вновь вставляю шматочок поролону в пропускне кільце,
  щоб додатково сходяча зі шпулі волосінь була покрита жіром. Щоб здавати волосінь, потрібен тільки час від часу трохи піднімати удиліще. Коли приманку під час буксирування візьме риба, вона відчує тільки опір поплавка, тому що
волосінь вільно ковзає через карабін на повітряній кульці.

Контролювати за допомогою бінокля

Якщо цей метод застосовується на дуже великих водоймах, рекомендується добре видимі поплавці і, крім того, бінокль, бо неозброєним оком поплавок на дальній дистанції не видно або видно дуже погано.
  На великих водоймах доцільно використовувати котушки з великою місткістю шпулі-з ними можна обстежити значні акваторіі. Коли оснастка досягне протилежного берега, або запас волосіні підійде до кінця, приманку витягують, і «буксирування» починається спочатку. За допомогою цього методу можна пускати приманку уздовж недоступних кромок очеретів, якщо вітер сприяє цьому. В ув'язненні ще одна порада.
  Встановивши між повітряною кулькою і поплавком не надто велику відстань (близько 1 м), можна вбити відразу двох зайців: надійно підсікти рибу навіть на далекій дистанції і помітити поплавок при поганій видимості і хвилях значно швидше.

Снасть для буксирування повітряною кулею

Уділіше: 3,60-4,10, ваговий тест 30-40г, середній лад.
Волосінь: монофіл, 0,35 мм розривне навантаження близько 10кг.
Поплавці: ковзаючі, вантажопідйомністю 15 г, хороші поплавці з пропуском волосіні крізь тіло.
Навантаження: 8-10г в залежності від розміру рибки-приманки.
Сталевий поводок: розривне навантаження 16 кг, довжина 80 см.
Вертлюжок з карабіном: розривна навантаження не меніі 10кг.
Гачок: трійник № 1, подвійний вертлюжок № 12 для кріплення повітряної кульки до основної волосіні.

Категория: Спиннинг | Просмотров: 468 | Добавил: ViKing | Теги: Ловля хижака на повітряну кульку, Ловля хищника на воздушный шарик | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Февраль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$