Понедельник, 20.05.2024, 11:36
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Март » 2 » Як правильно сушити рибу будинку, Как правильно сушить рыбу дома
22:43
Як правильно сушити рибу будинку, Как правильно сушить рыбу дома

Як правильно сушити рибу будинку, Как правильно сушить рыбу дома

Якщо ви не можете прожити без рибного лову й одного тижня, то у вас швидше за все морозильна камера забита під зав'язку. Як же в цьому випадку вчинити? Все дуже просто. Рибу варто посушити. Щоб правильно засушити трофей потрібно поступити таким чином.

Занадто дрібна рибка не підійде для засолу. Крупна потребує великої кількості солі і часу засолу. Величезний судак вагою під 7 кг або уклейка розміром з мізинець не підійдуть.

Відібравши достатню кількість середньої за розміром риби, її потрібно випатрати і почистити. Луску видаляти не можна ні в якому разі. Вона не дозволить продукту пересушити і збереже смак.

Якщо наявна риба тільки великих розмірів, то по всій її довжині слід зробити надрізи. Вони допоможуть прискорити процес просаливания і в кінцевому підсумку сушки. Якщо бажання посушити дуже дрібну рибку занадто велике, то її чистити зовсім не варто. Випотрошена дрібниця занадто швидко пересохне і стане дуже кам'янистою, їсти її стане не дуже приємно. Грубозерниста сіль підходить для засолу найкращим чином. Вона витягне велику кількість вологи з риби. Розмір ємності повинен підходити під кількість засоленого продукту.

Розмістити посоленную рибу краще в прохолодному місці. Льох або балкон в прохолодну погоду. У тару слід помістити прес. Ним може служити покладена з верху кришка від каструлі навантажена гирькою, гантелей або цеглою. Рибу викладаємо рядами, а між ними щедро посипаємо крупною сіллю. Таким чином тушки перестають зібсовуватися


Солі потрібно багато, але без перебору. Якщо з'явиться в каструлі водічка- це розсіл, ознака того що процес засолення почався повним ходом. Зливати цю дивну на вигляд рідину не варто, вона зможе вберегти рибку від пересихання. У все це достаток мокрої риби можна додавати всілякі спеції. Такі як мелений перець, перець горошком, трохи цукру, і тому подібних.

Вперше не варто експериментувати з різними рецептами, звичайна сіль на перший раз відмінно підійде.

Після проведення перерахованих вище дій, потрібно залишити рибу в спокої на дві доби. Час засолу може варіюватися залежно від розміру риби. Коли риба остаточно набереться солі її слід промити водою.

 

Для остаточної просушки, рибу вішають на дріт або гвоздики, забиті в дошку. Місце де розміститься підвішена смакота має бути добре провітрюваним, не мати високої вологості повітря, і бути огороджений від небезпечного для тарані проникнення комах, а особливо різноманітних мух. Їх личинки в будь-якому випадку зіпсують весь улов, і попити пивка з сухою рибкою не вийде.

Категория: Разное | Просмотров: 877 | Добавил: ViKing | Теги: Как правильно сушить рыбу дома, Рибу посушити, Як правильно сушити рибу будинку | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Март 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$