Понедельник, 20.05.2024, 23:28
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2014 » Ноябрь » 28 » З блешнею за пліткою, С мормышкой за плотвой
20:58
З блешнею за пліткою, С мормышкой за плотвой

З блешнею за пліткою, С мормышкой за плотвой
На наших водоймах, великих і малих, з плином і без, по поширеності, плотва обходить інші види риб, конкуренцію якої становить хіба тільки окунь. Хоча, звичайно, можуть бути і винятки.

Взимку, в залежності від типу водойми, часу підлідного сезону і погодних факторів, поведінка плотви та її харчова активність різняться. Все це повинно враховуватися на риболовлі з льоду, і часто з кожним виходом на лід, рибалка змушений використовувати щось звичне, по новому.

Снасть для лову плотви

Стандартна снасть для лову плотви з блешнею, це звичайно: удильник типу «балалайка», з запасом волосіні 15-25 метрів, діаметром ~ 0.08 мм. В якості блешні - звичайна вольфрамовая дробинка діаметром ~ 2-3 мм, або наприклад «крапелька» порівнянна з дробинкою за вагою й обсягом. Чортики на плотву, використовуються подовженою (більше 10 мм) форми, з діаметром ~ 1.5-2 мм. Це усереднені параметри, які змінюються залежно від конкретних умов: активності риби, глибини і сили течії в місці лову.

З блешнею за пліткою, С мормышкой за плотвой


У безнасадочних (безмотильной) ловлі, мормишка оснащується «прикрасами» гачка кембриками, намистинками, шерстинками ... Це робиться не тільки для того, що б імітувати що або зовні, але і для зміни характеру «гри» блешні у воді, незалежно від типу проводки. Будь-які навіси, роблять руху блешні у воді кілька плавніше і заповільніше, що й приваблює плотву.

Коли з якихось причин рибалка з безмотилкой не приносить потрібних результатів, як правило, рибалки переходять на ловлю з мотилем. Практика показує, що за інших рівних умов, рибалка з мотилем результативніше за кількістю клювань, але програє безмотильной лові у вазі і розмірі спійманих риб. Тобто, при лові на безмотильную мормишку, риба попадається рідше але більша.
Місце та умови лову плотви

Взимку, в залежності від активності, плотва може активно переміщатися по водоймі, але не виходячи за рамки «комфортних» для себе глибин, в прив'язці до конкретного часу. Зазвичай, плотва добре бере або під берегом, або в глибині. «Берегова» плотва більш передбачувана ніж «глибинна», але облавливать мілководні ділянки потрібно в різних шарах води. На глибині, плотва дотримується придонних ділянок.

У зимовий час, як і влітку, плотва годується протягом усього світлового дня, але найбільша активність простежується з світанку, і до полудня. Особливо це помітно в похмуру погоду, коли з другої половини дня клювання згасає, або припиняється зовсім. У ясний день, плотва може добре ловиться в різний час, з помітними перепадами в інтенсивності клювання, на всій його довжині, немов по «виходам».
Тактика і техніка лову плотви

Відомо, що плотва дуже полохлива риба, не переносить шуму на льоду, і не любить безліч відкритих лунок над своєю головою. Тому, лунки для лову краще готувати «партіями» по кілька штук, в 7-10 метрах один від одного, закриваючи їх снігом або залишаючи в них частину крихт льоду від буріння. Лунки злегка Прикормлюємо, і обходяться по черзі. Після упіймання декількох риб, лунка вважається «робочою», догодовувати при необхідності, і залишається в спокої на деякий час. Не має сенсу «вибивати» з робочої лунки всю рибу, тому як залишилася на прикормці плотва, приверне іншу.

З блешнею за пліткою, С мормышкой за плотвой


Зрозуміло, що риболовля на підгодованої лунці в наметі, носить інший характер. Комфортні умови і тепло, дозволяють рибалці не метушитися, і зосередитися на підборі оптимальних оснасток, насадок і проводок.

Техніка гри блешнею, у кожного рибалки своя, і часто, новачки копіюючи техніку досвідчених рибалок, не відразу можуть домогтися схожих результатів. Це все приходить з часом і досвідом такого лову.

У кількох словах, поширену техніку гри (проводку) можна описати так: мормишка опускається на дно, і плавно піднімається над грунтом на 30 -40 см, з погойдуванням надається цьому рибалкою за допомогою вудки і кивка. Швидкість підйому та інтенсивність похитування варіюються, і вибираються результативні.

У процесі, можливі варіації із зупинками проводки, зависанні над дном або в товщі води. Іноді клювання часто трапляються під час паузи, коли приманка лягати на дно з «половиною ваги», частина якого компенсується навантаженим кивком. При цьому, несподіване випрямлення кивка, свідчить про клювання.
Прикормка для зимової плотви

підгодовування для плотви

Залучити плотву до місця лову, допоможе зимова підгодівля, без якої, досягти стабільно-успішного результату дуже непросто. Прикормка для глибинної та прибережної плотви, дещо відрізняється за складом. Враховуючи той факт, що на мілководді плотва часто піднімається до льоду, застосовувана підгодовування в такому випадку, має бути легше, здатної зависати в середніх шарах води. Що можливо, тільки при відсутності течії.

З блешнею за пліткою, С мормышкой за плотвой


Склад зимових підгодовувань близький і до звичайних, що застосовуються влітку, але як правило легше, з більш дрібними фракціями компонентів, з мінімальною кількістю атрактантів. При капризний клюванні, як підгодовування, використовується «наддрібних» кормовий мотиль.

Категория: Плотва | Просмотров: 509 | Добавил: ViKing | Теги: З блешнею за пліткою, С мормышкой за плотвой | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$