Понедельник, 20.05.2024, 08:46
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Январь » 3 » СНУКЕР
12:40
СНУКЕР

СНУКЕР


Якщо вважати, що більярд - доля небагатьох, тоді снукер - тільки обраних. Гра аристократів, блюдо справжніх гурманів снукер це ще і відмінний спосіб відпочити і розслабитися

 

      Снукер - це різновид більярдної гри, яка підкорює мільйони людей по всьому світу. Снукер, можна сміливо віднести до одного з тих видів спорту, за яким люди частіше люблять дивитися на екрані, ніж приймати участь у грі самому. Будучи грою вельми видовищною, снукер вимагає високого рівня майстерності, вийти на який, з різних причин, не по силам більшості любителів.

Снукер є грою інтелектуалів. Тут недостатньо розташовувати відточеною технікою удару і вмінням контролювати вихід битка. Уміння грати в снукер передбачає також відмінне тактичне і стратегічне мислення. Тільки прорахунок своїх дій і дій суперника на кілька ходів вперед може гарантувати успіх гравцям в снукер. Фактично багато партії виграються саме за рахунок правильного тактичного ведення гри. Але в ідеалі необхідно бути майстром в обох іпостасях, адже саме розумні і технічні гравці частіше стають чемпіонами.

Історія снукера

Історія більярду починається з 15 століття, але власне гра в снукер є більш пізнім винаходом. В кінці 19 століття більярд був дуже популярний серед корпусу британських офіцерів в Індії. Гравці часто експериментували з варіаціями і правилами гри. Найбільш поширена версія, що снукер був винайдений полковником сером Невіллом Чемберленом в офіцерському клубі в Джабалпур (Індія), що додав на більярдний стіл кольорові кулі. Сталося це в 1875 році, спочатку було додано чотири кольорових кулі, в 1890 році їх стало вже 6. Саме ж слово «снукер» в тодішньому армійському сленгу означало кадетів першого року служби. Потім воно стало означати новачків у грі, а з часом і стало назвою самої гри і одним з «улюблених» положень у грі.

У 1919 році були офіційно встановлені правила снукера, а перший чемпіонат світу відбувся в Бірмінгемі в кінці 1926 - початку 1927. У 1950 - 1960-ті через відсутність фінансування та єдиної організації управління снукер занепав. Але в спочатку 1970-х рр. з'явилися спонсори та чемпіонати зі снукеру стали транслювати по телебаченню. До 1976 року снукер стає популярним професійним спортом, а провідні гравці заробляти мільйонні гонорари. З 1980-х почала проводитися активна популяризація цієї гри в азіатських країнах і регіонах (особливо таких, як Близький Схід і Далекий Схід), і зараз кілька провідних гравців представляють азіатські країни.

Зараз снукер дуже популярний в англомовних країнах (у Великобританії, снукер займає друге місце за популярністю після футболу), а також у Китаї та Австралії. Щорічно проводяться чемпіонати світу зі снукеру, а також різні турніри в різних країнах світу. Завдяки частим телетрансляцій, щороку гра знаходить нових прихильників по всьому світу, в тому числі і за рахунок нашої країни.

Правила гри в снукер

Гра в снукер ведеться 15 червоними і 6 кольоровими кулями. Біла куля виступає в ролі битка. Мета гри - по черзі забивати в лузу червоні і кольорові кулі. При промаху хід переходить супернику. Виграє гравець, який набрав максимальну кількість очок. Гра не проста і існує безліч ігрових нюансів, для яких необхідна трактування «зі сторони», тому в грі обов'язково присутній суддя.

Вартість куль при грі в снукер:

червоний - 1 очко
жовтий - 2 очки
зелений - 3 очки
коричневий - 4 очки
синій - 5 очок
рожевий - 6 очок
чорний - 7 очок
 
Максимальну кількість очок, яку можна набрати при грі в снукер - 147. Такий результат називається "максимальний брейк". Виділяють і «сенчьюрі брейки», коли гравець за один хід набирає 100 і більше очок. Є в грі положення, при якому прицільна куля закритий від битка іншою кулею і немає можливості прямого удару по ньому, з назвою самої гри - "снукер".

Снукер це гра, що вимагає від спортсмена не тільки відмінного технічної майстерності і тактичної виучки. Вона також вчить в будь-якій ситуації прекрасно володіти собою, адже в грі часто все складається проти тебе і необхідно хороший самоконтроль, щоб в будь-який момент повернути ситуацію назад. Саме завдяки самовладанню вигравалися багато найважливіші партії.

На перший погляд дивно, але снукер вимагає хорошої фізичної підготовки, провідні гравці в снукер багато часу присвячують своєму фізичному розвитку. У тренування снукерістов крім власне гри в більярд, відпрацювання техніки, проведення спарингів, включаються деякі види аеробних і силових вправ.

Але разом з тим снукер це ще й чудова можливість відпочити і розслабитися. А щоб це зрозуміти, напевно, варто спробувати пограти самому. Грайте в снукер і удачі вам!

Категория: Активный отдых | Просмотров: 650 | Добавил: ViKing | Теги: снукер | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Январь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$