Понедельник, 13.05.2024, 09:15
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Январь » 10 » Риболовля навесні, Рыбалка весной
23:00
Риболовля навесні, Рыбалка весной

Риболовля навесні, Рыбалка весной

В березні часто ще стоїть досить міцний лід, і цілком можна в таких місцях продовжувати ловити рибу з лунок. У цей час починає активну підготовку до нересту щука. Її можна зустріти в абсолютно будь-якій частині водойми, але найчастіше риба піднімається практично під самий лід. За активністю клювання і окунь не відстає від щуки. Аналогічно з щукою, він проходить у самого льоду. Варто відзначити, що в цей час клюють найбільш великі особини, вагою більше кілограма. Судака можна знайти як на ділянках, не вкритих льодом, так і на тих, де він ще залишився. Ще два види, яких може піднести вам риболовля в березні - це лящ і карась. Вони починають з'являтися, коли стане тепліше, тобто орієнтовно в другій половині місяця.

Вирушаючи на риболовлю по відкритій воді з берега, важливо розуміти, де шукати рибу. Після довгого кисневого голодування під льодом їй життєво необхідна свіжа вода, насичена киснем і риба прагне до місць, де у водойму впадають дрібні річечки, струмки. І відповідно в таких місцях полювання за трофеями буде найбільш успішною. Риболовля навесні, Рыбалка весной
 
Яку рибу можна успішно ловити по першій відкритій воді?
Після танення льоду можна починати полювання на щуку. У хід йдуть будь приманки: колебалки і вертушки, воблери і твістери, живці та багато іншого. Це період, коли можна добути великий трофей, і найбільш підходящою снастю є спінінг. Так як в цей час хижачка вже відмітала ікру і досить ослаблена, в полюванні вона віддає перевагу дрібним екземплярам, по можливості намагаючись не полювати на велику рибу. І тому для лову використовуються дрібна приманка - не більше 3-5 сантиметрів. При рівномірній проводці на мілководді нерідкі зачепи, тому доцільніше користуватися швидкої проводкою, і голодний хижак, якщо він на цій ділянці є, обов'язково атакує. Дуже важливим є знання місць годівлі та відпочинку, яким віддає перевагу щука. Зазвичай для відпочинку вона вибирає тихі закоряжені місця, і тут набагато більше шансів на трофей, ніж на чистому відкритому просторі.

Для лову окуня необхідний пошук найбільш перспективних місць, так як після зими він поводиться ще мляво, вибираючи досить глибокі ями, подалі від основної течії, і де він може знайти собі прожиток у вигляді різних мікроорганізмів і мальків. Для лову вибирається легке вудилище, з легкої котушкою і м'яким кінчиком, для найкращого контролю над приманкою. Приманками можуть служити віброхвости, воблери, твістери. Використовувати блешні рекомендується довжиною не більше п'яти сантиметрів, переважно сріблястого і жовтого забарвлення. Найбільш перспективними є місця, де є перепад глибин. Тут з найбільшою ймовірністю можна зустріти зграйку окунів. Промацавши дно силіконової приманкою на предмет зацепов, у справу пускається воблер, який при відмінній грі провокує хижака на атаку.
  З приходом тепла починає рух і мирна риба, яка за два - три тижні до нересту проявляє підвищену активність. На невеликих річках непогано можна порибалити під час повені, хоча інтенсивність клювання зазвичай залежить від рівня води - вище рівень, гірше клювання. Під час нересту настає тимчасове затишшя з наступною поступовою активізацією. У цей період плотва, підлящик, в'язь, головень та інші види риб переміщаються в місця, найбільш багаті для прожитку: у заплаві, коряжник, різні завали, які стають місцем відпочинку і збору корму, принесеного течією.

Що стосується насадки, тобто водойми, де риба відноситься досить вибірково до запропонованої насадці і навпаки, є місця, де вона всеїдна. Дуже хорошою насадкою в цей час вважається хробак, ручейник, мотиль, личинка бабки. Для вдалої лову на малих річках використання прикормки зовсім необов'язково, головне визначитися з перспективним місцем лову. Зазвичай масові скупчення білої риби бувають в протоках поруч з чагарниками осоки, очерету, з уже починаючої пробиватися зеленню. Риболовля навесні, Рыбалка весной

Якщо ж не вдалося визначитися з перспективним місцем, хорошим способом залучення риби є підгодовування, приготувати яку можна з рубаних хробаків та суглинку. Скачавши кульки, підгодовування потрібно підкидати ближче до швидкій воді, щоб вони розмивалися. Додатково для залучення риби, в кульки можна додавати і різноманітні прикормки для різних видів риб фабричного виготовлення, якими зараз так багатий ринок рибальських товарів.
 
Риболовля навесні майже завжди супроводжується хорошим уловом, проте не варто забувати, що в цей же час у риби починається нерест, тому не варто порушувати заборону на ловлю риби, щоб і надалі було, що ловити.

Категория: Весна | Просмотров: 598 | Добавил: ViKing | Теги: Риболовля навесні, Рыбалка весной | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Январь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$