Понедельник, 20.05.2024, 22:23
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Январь » 8 » Підготовка до риболовлі, Подготовка к рыбалке
21:14
Підготовка до риболовлі, Подготовка к рыбалке

Підготовка до риболовлі, Подготовка к рыбалке
Для справжнього рибалки підготовка до риболовлі - не менш важливий процес, ніж сама риболовля. Справжні любителі можуть вечорами сидіти, перебираючи свої снасті перед новим сезоном. Хороший рибалка заздалегідь знає, на якому водоймі і яку рибу він буде ловити, і для кожної рибки у нього є своя снасть.

Підготовка до риболовлі

Перевірений рибалка завжди має в запасі різного діаметру волосіні, різного розміру гачки, мармишкі, грузила, поплавці і багато ще чого (про всяк випадок!).

Але ось вибір зроблено, будь то короп, лящ, карась ... Риболов вже поклав в похідний рюкзак оснащений спінінг ... Що ще? Звичайно, підгодовування. Тут є 2 варіанти. Перший з них представлений численними підгодовуваннями промислового виробництва. Що ж, зручно ... Не потрібно самим возитися з приготуванням багатокомпонентних сумішей для залучення риби. Другий - прикормки домашнього виготовлення. «Старики» зазвичай самі готують різні прикормки: варять кукурудзу, пшеницю, підсмажують макуха, сушать і подрібнюють сухарики. Все роблять з душею, з задоволенням, з передчуттям майбутнього улову.

Найголовніше, зберегти всі компоненти в гаражі або на дачі так, щоб зерно не запліснявілі, щоб його не погризли миші або комахи-шкідники. Цвіль не зіпсує приманку, якщо в місці, де вона зберігається, будуть підтримуватися оптимальна вологість (60-70%) і температура (не вище 15 градусів). Захист приманки від мишей і комах можна забезпечити хімічними засобами - різними отрутами, яких на даний момент на ринку величезний вибір. Більш екологічний спосіб - використовувати ультразвукові відлякувачі гризунів.

Наступний пункт - садок. Щоб привезти додому свіжу рибу, потрібно продовжити їй життя в коші. Адже нерідко рибалки їдуть на рибалку з ночівлею, а то й на кілька діб. До речі, в цьому випадку потрібно запастися пристойною кількістю їжі.
Не варто забувати, що неодмінний атрибут літньої рибалки - комарі і мошка. Вони неймовірно дратують рибалок, перетворюючи ловлю риби на справжню муку. Досвідчений рибалка ніколи не забуде покласти в рюкзак засіб від комарів - це запорука спокійного риболовлі. Гарною підмогою може стати капелюх з москітною сіткою. 
Підготовка до риболовлі, Подготовка к рыбалке

Бажано взяти на природу похідну аптечку, в яку потрібно покласти найнеобхідніше: антисептик, бинт, вату ... Підійде і автомобільна аптечка.

Про сіль, сірники і ніж говорити взагалі не варто: вони повинні бути в похідному рюкзаку завжди.

Головне, збиратися потрібно з душею, продумувати різні ситуації, можна скласти список - і тоді все потрібне завжди буде під рукою. Вдалої риболовлі!

Категория: Снаряжение | Просмотров: 609 | Добавил: ViKing | Теги: Подготовка к рыбалке, Підготовка до риболовлі | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Январь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$