Пятница, 10.05.2024, 23:57
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Январь » 3 » Ловля плотви взимку, Ловля плотвы зимой
19:00
Ловля плотви взимку, Ловля плотвы зимой

Ловля плотви взимку, Ловля плотвы зимой

 

 
Ловля плотви взимку по першому льоду часто дуже проста. Риба в цей час клює з охотою, та й місце її проживання практичні не змінюється з року в рік. Рибалки вже по Перова льоду перевіряють ті самі «столи», де в минулі роки мешкала плотва і досить швидко натикаються на клювання риби.

Ловля плотви взимку фото

Якщо говорити про горизонтах клювання плотви й ляща, то вони не збігаються. Лящ краще клює на глибинах 4,5-7 метра, на цьому ж горизонті зрідка клює значних розмірів і плотва, але все це в одиничних випадках. А от середня і дрібна плотва мешкає зграями на глибинах від 2-4 метрів. Найчастіше, з добре закормленних місць плотву видавлює дрібний підлящик, він так само як і плотва мешкає на цих же глибинах.

Не треба дивуватися тому, що ви прийшли ловити плотву, а краще клює підлящик. Ці два види риби часто змінюють один одного на закормленних лунках. Але зазвичай таке відбуватися в першій половині зими, коли риба ще активна і готова пересуватися по водоймі. Що ж стосується глибин в 3,5-4,5 метра, так би мовити прикордонної зони між подлещика і пліткою, то частіше буває так, що в один день клює підлящик, а на наступний день вже тільки плотва. «З чим це пов'язано? »- Запитаєте ви. Основна причина криється в тому, що ненаситна плотва косяками мігрує за великими скупченнями ляща. Якщо підловити такі моменти міграції плотви, улови рибалкою за світловий день складають по 7-10 кг. Плотві в такі моменти все одно на що ви ловите, будь це велика блешня або гачок. Винятком може бути тільки ті випадки, коли у вас клює дрібна плотва вагою в 50-70 грам. У таких випадках рекомендується поставити більш дрібний гачок №16-18. Вже він то точно вам підійде, тому як такий маленький крючочек буде ефективніше багатьох мормишок.

plotva

Говорячи про тактику лову плотви взимку, то можна виділити два її основних види. Перший - з закармліванія 2-4 лунок і другий - з ловом на поплавок (в даному випадку буриться певну кількість лунок, загодовують і по черзі облавливаются).
Для першого методу найкраще підходить риболовля на глибинах до 3-х метрів з великою концентрацією дрібної та середньої плотви. Другий метод найчастіше використовують для лову більш великої плотви, по черзі обловлюючи закормленние лунки, кількість яких може досягати не одного десятка.

Так само не потрібно забувати про підгодовування. Вона складається всього з трьох компонентів, але це не робить її менш ефективною. Інгредієнти: насіння, панірувальні сухарі, сухе молоко. Панірувальні сухарі доводимо в духовці до золотистого кольору, насіння з сухим молом обсмажуємо на сковороді і перемелює в м'ясорубці. Так само для поліпшення кльову в підгодовування додаємо мотиля.

Що стосується консистенції підгодовування, то вона повинна бути розсипчастою, але і в той же час добре лепіться в кульки.

Якщо ловля плотви на початку зими це просте і веселе заняття, то в «глухозимье» все набагато складніше. Лящ то і справа в січні клює краще, ніж плотва. Але як тільки настає пару днів з низьким тиском, лящ знову кудись пропадає, а плотва активізується. Невипадково досвідчені рибалки в цей час мають в резерві парочку закормленних лунок на плотву.

Ловля плотви взимку фотов час «глухої зими» плотва дуже рідко залишає свої місця проживання, вона просто не хоче рухатися до закормленному «столу». З цієї причини плотву необхідно шукати. Якщо ви натрапили на скупчення плотви, найімовірніше відловити на цьому місці весь світловий день. А ось інші рибалки, лунки яких в 7-10 метрах від вас, можуть залишитися без улову, так як ви вже зібрали всю рибу у себе. Так що залишається ловити поблизу вас (2-3 м) або шукати рибу в іншому місці. Ще раджу не ловити рибу на «чужих» закормленних лунках. Робіть неподалік нові. Це і більш розумно, і дає кращий результат.

У «глухозимье» плотва охочіше клює на «стоячу» насадку. Тому найкращий варіант - це добре збалансована поплавочная снасть з дрібними гачками. Насадкою в цьому випадку може виступати один, а то і половинка мотиля. З кількістю прикормки теж потрібно знати міру і в деяких випадках краще відмовитися від обсмажених насіння і манки, залишаючи тільки панірувальні сухарі.

Взимку Прикормлюємо плотву невеликою кількістю суміші. Нерідко на всю риболовлю вистачає 300-400 грам прикормки. Якщо ви ловите на глибині більше п'яти метрів, доцільніше буде використовувати спеціальну годівницю, яка доставить корм до місця призначення. Кормовий склад для годівниці готується з панірувальних сухарів і меленого геркулесу. Дана суміш опускається на глибину 2-3 метри від дна і «витрушує», створюючи кормове хмара. Кожні 30-50 хвилин повторюємо прикорм. Пам'ятаєте, ми хочемо підгодувати плотву, а не наситити її ...

Категория: Плотва | Просмотров: 894 | Добавил: ViKing | Теги: Ловля плотвы зимой, Ловля плотви взимку | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Январь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$