Вторник, 14.05.2024, 12:09
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Январь » 10 » Ловля ляща і плотви, Прикормки, Ловля леща и плотвы
18:28
Ловля ляща і плотви, Прикормки, Ловля леща и плотвы

Ловля ляща і плотви, Прикормки, Ловля леща и плотвы


Як правило, для кожного виду риби є свій сезон клювання. За давнім спостереженнями рибалок, після льодоходу на річках починається хід плотви. Зграї риб в пошуках нерестовищ піднімаються вгору за течією, і в цей час багато любителів риболовлі відправляються до своїх берегів, з метою половити цю красиву рибу.
Нерідко в прилове до плотві можуть траплятися й хороші подлещики, і навіть лящ. Але їхній час настане трохи пізніше, найвірогідніше, під час цвітіння білої акації.

Не забуваємо про правила риболовлі в період нерестової заборони: ловимо на одну вудку з одним гачком, і тільки в дозволених до лову місцях. Щороку ці відомості можна дізнатися на офіційному сайті рибоохорони: http: //ryboohorona.kiev.ua/

Ловля плотви навесні

Ловля плотви навесні

Де ловити плотву

Для лову плотви на річці ми використовуємо найчастіше сталечний прут з Невкою, на якій намотана сталевий дріт діаметром 0,18 - 0,20. Часто беремо з собою і фідер, з безінерціонкой і шнуром: коли на воді не дуже багато сміття після льодоходу, то і фідер відмінно справляється з течією і зі своїм завданням - ловити рибу. :)
Прикорм для ходу плотви абсолютно не обов'язковий. На думку бувалих, риба знаходиться в постійному русі, і зупинити її кормом неможливо.
Але ми, навіть переконавшись на практиці що плотва ловиться прекрасно і без прикорму набагато краще, все одно кожен раз заготовляємо кашу ... Звичка, що поробиш! :) Розварений і прокручений на м'ясорубці горох, або пшоняна каша з яким-небудь фабричним прикормом для плотви - вони діють більше на рибалку, ніж на рибу. Так начебто спокійніше: чи не наловимо, так хоч погодуємо! :)

Щовесни плотва вибирає для себе нові стежки нерестового ходу. Іноді це може бути по руслу на глибинах, іноді - на бровках і канавах ближче до берегів. У будь-якому випадку головне - визначити ці стежки. Тому потрібно добре вивчити рельєф дна в тому місці, де ви зупинилися порибалити. І перші закиди робити на різній відстані від берега. І вже потім, після визначення потенційно клёвого проходу плотви, можна за бажанням спробувати загодувати це місце. До речі, із застосуванням прикорму збільшується шанс зловити ляща. Ловля ляща і плотви, Прикормки, Ловля леща и плотвы

Наживка для лову плотви

Наживку використовуємо у вигляді червоного хробака і опариша, але не відмовляємося пробувати ловити і на всякого роду тісто: мастирку горохову, манку і т.п. Часто в цей час рибалки застосовують і мотиль.Прічём цілком можна комбінувати на гачку так звані бутерброди, насаджуючи одночасно різні наживки. Але і тут потрібно не переборщити: плотва любить природність, і ваша наживка на гачку не повинна викликати у неї підозр. :)

Снасті для плотви

Гачки для плотви берёмізящние, що не громіздкі. Тонка дріт, довгу цівку, мініатюрне найгостріше жало. Вони повинні бути легкими, природно залітати в рот, миттєво зачіпатися. Якщо гачок обраний правильно, то плітка з жадібністю буде заковтувати насадку, якщо ні-то випльовувати або тільки лише доторкатися до неї.

Ловля ляща навесні Ловля ляща навесні

Снасті на ляща

А ось для лову ляща гачки повинні побут вже побільше, але теж досить витончені і тонкі. І коли вже в травні-червні ми вирушаємо на ляща, тут підготовка трохи інша.
По-перше, місце риболовлі вибираємо там, де є зворотні течії і глибини. В основному це місця на повороті річки, під високим берегом. Хоча це - не панацея, часто ляща успішно можна ловити і на пологому березі. Головне - відсутність сильної течії, адже годуватися рибі там досить слодно, та й кормова база на протязі не затримується.

Прикормка для ляща

Прикормка для ляща

В якості прикорму для ляща я використовую толькодва варіанту каші, обидва - з ячкі.

1. Приварювати ячну крупу до м'якості. Потім ретельно промиваючи її. під холодною водою, щоб прибрати слиз: вона буде заважати зернятко крупи висипатися з Кормака.

2. Заливаємо горох водою, в пропорції 1: 2. Наполягаємо годинок 4 - 5. Ставимо на вогонь, варимо до повної м'якості. Якщо треба - додаємо воду.

Потім горох розминаємо товкачем для приготування пюре. Він повинен бути без крупинок зерна, і досить мокрий, тому що в цей горохове пюре ми додаємо суху ячку, приблизно 1: 1, і добре розмішуємо, не знімаючи з вогню. Коли вийде однорідна маса, залишається зняти каструлю з вогню і накрити чимось типу пледа для запарювання. Ловля ляща і плотви, Прикормки, Ловля леща и плотвы
Потім цю масу висипаємо в холщёвий мішок і беремо з собою на риболовлю. Отримана суміш пропарених зерняток і припадає пилом гороху при попаданні на дно, висипаючись з Кормака, не може залишити байдужим ляща. І що цікаво - застосовуючи ячку, ми практично позбулися від докучливих клювань дрібниці!

Таким чином, найкрупніші екземпляри плотви можна зловити на річках під час її нерестового ходу, в кінці березня - квітні. А найбільш ймовірний час клювання крупного ляща - в періоди цвітіння акації, і потім - в онце липня - серпні.

Трофейних Вам рибалок!

Категория: Лещ | Просмотров: 1360 | Добавил: ViKing | Теги: Ловля леща и плотвы, прикормки, Ловля ляща і плотви | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Январь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$